Персональний сайт викладача Подолянчука Володимира Василь...
Понеділок, 19.11.2018, 16:27
Меню сайту

Категорії розділу
Презентації [2]
матеріали для учнів [65]
Розробки уроків [2]

Вхід на сайт

Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 419

Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Головна » Файли » Трактори » матеріали для учнів

  СУМІШОУТВОРЕННЯ В ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНАХ
  [ Викачати з сервера (13.4 Kb) ] 28.01.2014, 19:51

  СУМІШОУТВОРЕННЯ В ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНАХ

   

  План

  1.  Сумішоутворення в дизельних двигунах.

   

  1.     Для повного згоряння 1 кг дизельного палива теоретично не­обхідно 15 кг (12,5 м3) повітря. У циліндри дизеля надходить знач­но більше повітря ніж теоретично необхідно.

  Тому на кожний кілограм палива в циліндри подається не 15, а 18 – 24 кг повітря. За таких умов кожна частка палива матиме навко­ло себе необхідну для повного згоряння кількість кисню.

  Наповнення циліндрів двигуна повітрям залежить також від способу його подачі. Застосування турбонаддуву дозволяє значно збільшити заряд повітря, який надходить у циліндри двигуна.

  Підвищене наповнення циліндрів повітрям дає можливість по­давати і спалювати більшу кількість палива, завдяки цьому по­тужність двигуна із турбонаддувом підвищується на 25...30 %.

  Паливо впорскується форсункою в циліндри двигуна під тис­ком, який в кілька разів перевищує тиск повітря в камері стиску зі швидкістю 150...500 м/с.

  Суміш утворюється в циліндрах дизеля протягом тисячних час­ток секунди (0,002...0,003 с).

  На процес приготування однорідної суміші впливає також фор­ма камери згоряння. Нерозділена камера згоряння обмежена фа­сонним днищем поршня та поверхнями головки і стінок циліндра. Завдяки компактності цієї камери у дизелів з нерозділеною каме­рою згоряння менші теплові витрати, тому вони порівняно легко пускаються й економічніші. До однокамерних дизелів належать тракторні двигуни Д-21А, Д-120, Д-37Е, Д-144, Д-65М, Д-240, СМД-60, ЯМЗ-240Б та ін.

  Тракторні дизелі з нерозділеними камерами згоряння можуть мати об’ємне або плівкове сумішоутворення. При об’ємному сумішоутворенні паливо рівномірно розпилюється по камері зго­ряння, при плівковому — основна його частина подається форсун­кою на гарячі стінки камери згоряння у вигляді тонкої плівки. Близько 5% разової подачі розпилюється у стисненому повітрі і за­безпечує займання робочої суміші.

  Робоча суміш у дизелях утворюється в циліндрах двигуна. Такі двигуни ще називають двигунами з внутрішнім сумішоутворенням, а карбюраторні двигуни — із зовнішнім сумішоутворенням.

  Категорія: матеріали для учнів | Додав: vovan | Теги: сумішоутворення в дизелі. роздільні
  Переглядів: 2391 | Завантажень: 50 | Рейтинг: 3.5/2
  Всього коментарів: 0